skip to Main Content

درباره پرسان

به بلندای آسمان

به وب‌سایت شرکت هوانوردی پرسان خوش آمدید

مجموعه پرسان به عنوان یکی از اولین و شناخته‌شده‌ترین شرکت‌های خصوصی در صنعت هوانوردی از سال ۱۳۸۳ خدمات خود را در زمینه آموزش خلبانی شخصی، خلبانی حمل مسافر، استاد خلبانی و همچنین پروازهای تفریحی آغاز کرده‌ است. در سال ۱۳۹۰ با تغییر مدیریت و مالکیت شرکت، تلاش کردیم تا با رویکردی متفاوت به ارزش‌های سازمانی سطح بالایی از کیفیت در خدمات را به دانشجویان خود ارائه کنیم. در همین راستا و با در اختیار داشتن ایمن‌ترین هواپیماهای فوق سبک، کادری مجرب و کارآزموده و نیز تجهیزات کامل آموزشی گام‌های موثری برداشته شد که نتیجه آن آموزش بیش از ۴۰۰ دانشجو از گروههای مختلف سنی به عنوان خلبان فوق سبک بوده است.

تیم مدیریت

شرکت هوانوردی پرسان همواره سعی کرده از کادر مدیریت و اجرایی حرفه‌ای و با سابقه در مجموعه خود استفاده کند تا علاوه بر حفظ آموزش صحیح به دانشجویان بتواند امنیت پرواز را حفظ کند

گواهینامه‌های پرسان

شرکت هوانوردی پرسان موفق به دریافت گواهی نامه های «بهره برداری هوایی» و «تعمیر و نگهداری ناوگان هوایی» مطابق با نظامنامه MOM از سازمان هواپیمایی کشور شده است.

شرکت هوانوردی پرسان با کسب گواهینامه «تعمیر و نگهداری ناوگان هوایی» از سازمان هواپیمایی کشوری، مجوز تعمیر و نگهداری هواپیماهای فوق سبک و تجهیزات هوایی را دریافت کرد.

براساس این گواهینامه، تیم فنی مجرب و باسابقه شرکت پرسان از این پس می‌توانند فعالیت‌های تعمیر و نگهداری هواپیماهای فوق سبک و تجهیزات آن (موتور، بدنه و ملخ) را مطابق با نظامنامه MOM انجام دهند. پیش از این، امور مربوط به تعمیر و نگهداری ناوگان هوایی شرکت‌ پرسان با همکاری شرکت‌های دارای مجوزی که از سوی سازمان هواپیمایی کشوری تایید شده‌اند، پی گرفته می‌شد.

دوره های آموزشی

ما متعهد به پرورش استعدادها در میان همه دانشجویان خود هستیم و آن‌ها را در مسیر تحقق بخشیدن به این رویای دست‌یافتنی همراهی می‌کنیم.

دوره آموزشی IP

(Instructor Pilot)
گواهینامه مربی پرواز

دوره آموزشی CPL

(Commercial Pilot License)
گواهینامه خلبانی تجاری

دوره آموزشی PPL

(Private Pilot License)
گواهینامه خلبانی خصوصی

ماموریت ما

در پرسان بر آن هستیم که با تمام توان در جهت افزایش سطح رضایت ‌مندی دانشجویان از طریق برخورد صادقانه، ارائه کلاس های آموزشی منظم و با بهره گیری از بهترین نیروهای فنی و آموزشی، رعایت کامل استانداردها و قوانین حاکم بر سازمان هواپیمایی کشور و گواهی نامه های بین المللی هر دوره از کلاس های آموزشی در جهت توسعه کاربرد صنعت هوانوردی عمومی و بهبود روش‌های آموزش، ارائه مطالب علمی و کاربردی و افزایش آگاهی‌های کاربران تلاش کرده و امیدواریم توانسته باشیم پاسخگوی نیازهای بخش آموزش هوانوردی در کشورمان باشیم.

نظرات و دیدگاه‌های دانشجویان

Back To Top