skip to Main Content

درباره پرسان

به بلندای آسمان

به وب‌سایت شرکت هوانوردی پرسان خوش آمدید

پرواز برفراز آسمان، رویای شیرین انسان‌ها از کودکی تا بزرگسالی است که برای دسته‌ای از افراد نزدیک و برای گروهی دیگر دور دست و غیرممکن به نظر می‌رسد. ما در مرکز هوانوردی پرسان، رویای پرواز را پیش روی شما نهاده‌ و تجربه هیجان و آزادی آن را با شما به اشتراک گذاشته‌ایم.

مجموعه پرسان به عنوان یکی از اولین و شناخته‌شده‌ترین شرکت‌های خصوصی در صنعت هوانوردی از سال ۱۳۸۳ خدمات خود را در زمینه آموزش خلبانی شخصی، خلبانی حمل مسافر، استاد خلبانی و همچنین پروازهای تفریحی آغاز کرده‌ است. در این مجموعه داوطلبان آموزش خلبانی، پس از گذراندن پیشرفته‌ترین و برترین دوره‌های آموزشی، سه مدرک CPL ،PPL و IP را دریافت می‌کنند.

ما در این مرکز با کارنامه‌ای درخشان در صنعت هوانوردی همراه با بهره‌گیری از کادری مجرب و اساتیدی کارآزموده همواره کوشش کرده‌ایم تا ایمن‌ترین تجربه پروازی را در صنعت هوانوردی ارائه دهیم.

تیم مدیریت

شرکت هوانوردی پرسان همواره سعی کرده از کادر مدیریت و اجرایی حرفه‌ای و با سابقه در مجموعه خود استفاده کند تا علاوه بر حفظ آموزش صحیح به دانشجویان بتواند امنیت پرواز را حفظ کند

گواهینامه تعمیر و نگهداری

شرکت هوانوردی پرسان موفق به دریافت گواهینامه بهره‌برداری هوایی از سازمان هواپیمایی کشوری شد.

شرکت هوانوردی پرسان با کسب گواهینامه «بهره‌برداری هوایی» از سازمان هواپیمایی کشوری، مجوز تعمیر و نگهداری هواپیماهای فوق سبک و تجهیزات هوایی را دریافت کرد.

براساس این گواهینامه، تیم فنی مجرب و باسابقه شرکت پرسان از این پس می‌توانند فعالیت‌های تعمیر و نگهداری هواپیماهای فوق سبک و تجهیزات آن (موتور، بدنه و ملخ) را مطابق با نظامنامه MOM انجام دهند. پیش از این، امور مربوط به تعمیر و نگهداری ناوگان هوایی شرکت‌ پرسان با همکاری شرکت‌های دارای مجوزی که از سوی سازمان هواپیمایی کشوری تایید شده‌اند، پی گرفته می‌شد.

دوره های آموزشی

ما متعهد به پرورش استعدادها در میان همه دانشجویان خود هستیم و آن‌ها را در مسیر تحقق بخشیدن به این رویای دست‌یافتنی همراهی می‌کنیم.

دوره آموزشی IP

(Instructor Pilot)
گواهینامه مربی پرواز

دوره آموزشی CPL

(Commercial Pilot License)
گواهینامه خلبانی تجاری

دوره آموزشی PPL

(Private Pilot License)
گواهینامه خلبانی خصوصی

نظرات و دیدگاه‌های دانشجویان

Back To Top