skip to Main Content

درباره پرسان

به بلندای آسمان

به وب‌سایت شرکت هوانوردی پرسان خوش آمدید

پرواز برفراز آسمان، رویای شیرین انسان‌ها از کودکی تا بزرگسالی است که برای دسته‌ای از افراد نزدیک و برای گروهی دیگر دور دست و غیرممکن به نظر می‌رسد. ما در مرکز هوانوردی پرسان، رویای پرواز را پیش روی شما نهاده‌ و تجربه هیجان و آزادی آن را با شما به اشتراک گذاشته‌ایم.

مجموعه پرسان به عنوان یکی از اولین و شناخته‌شده‌ترین شرکت‌های خصوصی در صنعت هوانوردی از سال ۱۳۸۰ خدمات خود را در زمینه آموزش خلبانی شخصی، خلبانی حمل مسافر، استاد خلبانی و همچنین پروازهای تفریحی آغاز کرده‌ است. در این مجموعه داوطلبان آموزش خلبانی، پس از گذراندن پیشرفته‌ترین و برترین دوره‌های آموزشی، سه مدرک PPL، CPL و IP را دریافت می‌کنند.

ما در این مرکز با کارنامه‌ای درخشان از ۲۰ سال فعالیت در صنعت هوانوردی همراه با بهره‌گیری از کادری مجرب و اساتیدی کارآزموده همواره کوشش کرده‌ایم تا ایمن‌ترین تجربه پروازی را در صنعت هوانوردی ارائه دهیم.

خدمات آموزشی

خلبان شدن و پرواز در آسمان دروازه‌ایست برای کشف فرصت‌های بی‌پایان. چه خود را به عنوان یک خلبان حرفه‌ای ببینید و چه بخواهید رویای یادگیری پرواز را برآورده کنید، مرکز پرواز پرسان برای شما برنامه آموزشی منسجم و مدونی طراحی کرده است. ما متعهد به پرورش استعدادها در میان همه دانشجویان خود هستیم و آن‌ها را در مسیر تحقق بخشیدن به این رویای دست‌یافتنی همراهی می‌کنیم.

خدمات تفریحی

برای کشف تجربه پرواز لازم نیست حتما یک خلبان آموزش دیده باشید. پرواز تفریحی همان گزینه‌ایست که می‌تواند رویاهای ماجراجویانه شما را به حقیقتی به یادماندنی تبدیل کند. شما همچنین می‌توانید پروازهای تفریحی را به عنوان یک هدیه خاطرانگیز به عزیزانتان هدیه کنید.

تیم مدیریت

شرکت هوانوردی پرسان همواره سعی کرده از کادر مدیریت و اجرایی حرفه‌ای و با سابقه در مجموعه خود استفاده کند تا علاوه بر حفظ آموزش صحیح درست به کارآموزان بتواند امنیت پرواز را حفظ کند.

محمدباقر اثنی عشری

رئیس هیئت مدیره و مدیر عامل

کاپیتان خشایار تهذیبی

مدیر پاسخگو و معاون عملیات

کاپیتان عبدالله جانی

استاد خلبان

سپیده موثر

مدیر داخلی

ناصر سلگی

سرپرست فنی

عباس دانای

مدیر حراست و مسئول مالی

ماندانا رهبری

مسئول دیسپچ

عماد قلی‌زاده

مسئول فنی

زهرا شعبانی

مسئول دیسپچ

نظرات و دیدگاه‌های هنرجویان

دوره آموزشی PPL

گواهینامه خلبانی خصوصی یا PPL (Private Pilot License) به دارندگانش اجازه می‌دهد تا در قامت یک خلبان فرمانده (PIC) با یک هواپیمای تک موتوره پرواز کنند. مجوز PPL اولین قدم برای ورود به صنعت هوانوردی و تبدیل شدن به یک خلبان تجاری است. دارندگان گواهینامه PPL تنها مجوز پروازهای تفریحی را دارند و برای انجام فعالیت‌های تجاری به گواهینامه‌های پیشرفته‌تر نیاز است. 

دوره آموزشی CPL

گواهینامه خلبانی تجاری یا CPL (commercial pilot license) اولین نوع از مجوز پروازهای تجاری است که به دارنده خود اجازه می‌دهد به عنوان خلبان هواپیما فعالیت اقتصادی داشته باشد و در ازای پرواز دستمزد دریافت کند. پیش نیاز ورود به این دوره، داشتن گواهینامه خلبانی خصوصی (PPL) است. گذراندن دوره ۷۰ ساعته تئوری زمینی و ۷۰ ساعت پرواز از الزامات این دوره آموزشی است.

دوره آموزشی IP

گواهینامه مربی پرواز IP (Instructor Pilot) به خلبانان اجازه می‌دهد تا به عنوان یک مربی در صنعت هوانوردی فعالیت کنند. دارندگان این گواهینامه علاوه بر آموزش متقاضیان خلبانی، مجوز انجام بررسی پرواز و ارزیابی هواپیما را خواهند داشت. داشتن دو گواهینامه خلبان خصوصی (PPL) و خلبان تجاری (CPL) و تجربه 80 ساعت پرواز از پیش‌نیازهای این دوره به شمار می‌رود.

دوره های آموزشی

ما متعهد به پرورش استعدادها در میان همه دانشجویان خود هستیم و آن‌ها را در مسیر تحقق بخشیدن به این رویای دست‌یافتنی همراهی می‌کنیم.

Back To Top