skip to Main Content

دوره های آموزشی پرسان

شرکت هوانوردی پرسان همواره سعی دارد از آخرین و بروزترین متدهای آموزشی در کنار مجرب‌ترین اساتید در خصوص آموزش هنرجوها بهره‌گیرد.

دوره آموزشی IP

دوره آموزشی IP مخفف کلمه INSTRUCTOR PILOT به معنی معلم خلبان می‌باشد. با تمام شدن این دوره آموزشی فرد می‌تواند به آموزش هر سه دوره برای متقاضیان بپردازد.

دوره آموزشی CPL

با دریافت مدرک این دوره که هم برای بانوان و هم آقایان امکان‌پذیر است خلبان می‌تواند در کار خود امکان حمل سرنشین را داشته باشد.

دوره آموزشی PPL

این دوره آموزشی را می‌توان شروع دوره خلبانی دانست که دانشجو می‌تواند پس از طی کردن آن امکان پرواز انفرادی داشته باشد و با هواپیماهای فوق سبک پرواز نماید.

دوره آموزشی PPL

دوره آموزشی PPL که مخفف Private Pilot License به معنی مدرک خلبانی شخصی می‌باشد. دوره PPL یک دوره مقدماتی برای هواپیماهای تک موتوره است. این دوره آموزشی را می‌توان شروع دوره خلبانی دانست که دانشجو می‌تواند پس از طی کردن آن امکان پرواز انفرادی داشته باشد و با هواپیماهای فوق سبک پرواز نماید. در این دوره آموزشی امکان ثبت‌نام هم بانوان و هم آقایان وجود دارد. 90 ساعت طول دوره تئوری زمینی و 50 ساعت پرواز از الزامات دوره PPL می‌باشد.

ثبت نام در دوره

دوره آموزشی CPL

یکی دیگر از دوره‌های آموزشی با استفاده از هواپیماهای فوق سبک دوره آموزشی CPL می‌باشد. برای گذراندن این دوره و دریافت مدرک آن لازم است تا شما دوره Private Pilot License یعنی PPL را گذرانده باشید. با دریافت مدرک این دوره که هم برای بانوان و هم آقایان امکان‌پذیر است خلبان می‌تواند در کار خود امکان حمل سرنشین را داشته باشد. 70 ساعت طول دوره تئوری زمینی و 70 ساعت پرواز از الزامات دوره آموزشی CPL می‌باشد.

ثبت نام در دوره

دوره آموزشی IP

دوره آموزشی IP مخفف کلمه INSTRUCTOR PILOT به معنی معلم خلبان می‌باشد. خلبان در این دوره آموزشی پس از گذراندن ۷۰ ساعت دروس تئوری و 50 ساعت پرواز به اخذ درجه معلم خلبانی نائل می‌شود . با تمام شدن این دوره آموزشی فرد می‌تواند به آموزش هر سه دوره برای متقاضیان بپردازد. تمامی این دوره‌ها با هواپیمای فوق سبک انجام می‌شود.

ثبت نام در دوره
Back To Top